$645 807 S Flower St, Los Angeles, CA 90017 807 S Flower St, Los Angeles, CA 90017 (213) 572-6132 1 BedContact
$1,420 447 S. Rampart Blvd - Studio & 1 Bedroom Apartment! 447 S Rampart Blvd, Los Angeles, CA 90057 (310) 564-1572 1 BedContact
$795 - $1,325 New Genesis Apartments 456 S Main St, Los Angeles, CA 90013 (323) 676-0131 StudioContact
$1,277 - $1,308 Bonnie Brae Apartments 930 S Bonnie Brae St, Los Angeles, CA 90006 (213) 415-3647 StudioContact
$1,350 236 S Coronado St, Los Angeles, CA 90057 236 S Coronado St, Los Angeles, CA 90057 (323) 417-8292 StudioContact
$999 - $2,730 West 27th Place 2700 S Figueroa St, Los Angeles, CA 90007 (213) 237-1557 Studio - 4 BedsContact
$850 - $2,250 USC Student Housing - The Hive On Ellendale 2652-2656 Ellendale Pl, Los Angeles, CA 90007 (424) 356-1487 2 - 5 BedsContact
$1,400 Reno Arms- All Utilities Included 143 N Reno St, Los Angeles, CA 90026 (747) 271-4967 StudioContact
$1,100 - $3,595 2600 S Catalina St 2600 S Catalina St, Los Angeles, CA 90007 (323) 604-1675 1 - 3 BedsContact
$1,200 - $1,400 1296 W Jefferson Blvd, Los Angeles, CA 90007 1296 W Jefferson Blvd, Los Angeles, CA 90007 (424) 532-7621 Studio - 1 BedContact
$1,500 Luxury Living at 1408 Jefferson 1408 W Jefferson Blvd, Los Angeles, CA 90007 (424) 301-8482 StudioContact
$1,300 - $9,800 Pegasus Townhomes and Apartments 1180 W 37th Pl, Los Angeles, CA 90007 (424) 321-8996 7 BedsContact